Archiwum 2014 r.

<< Nowe pole tekstowe >>

<< Nowe pole tekstowe >>

Szkółka pływania

„ Edycja Jesienna „

Nauka pływania dla dzieci, na basenie krytym w Lublińcu.

 

Serdecznie zapraszamy !

 

Serdecznie zapraszamy dzieci na udział w zajęciach z nauki pływania, w ramach programu „Już Pływam”. Cykliczne zajęcia uczące podstaw nauki pływania, będą prowadzone 2 razy w tygodniu.

Rozpoczęcie zajęć dnia 23.09.2014 rok. Uczestnicy nauki pływania powinni mieć ukończone 8 lat. Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń do dnia 07.10.2014 roku na adres e-mail plywaniezapisy.lubliniec@op.pl z dopiskiem (Jesienna szkółka pływania), w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, wiek, jaka szkoła. (po wpłynięciu zgłoszenia, organizator odeśle odpowiedz o przyjęciu!, i informację o zajęciach). Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania, oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, wśród dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie zasad Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

Ilość miejsc ograniczona! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami. Zajęcia będą prowadzone przez Instruktora Pływania.

Koszt udziału w zajęciach na podstawie aktualnego cennika na pływalni.

 

Serdecznie zapraszamy:

 

Informacje tel.  660-271-419

 

Organizator: Urząd Miejski w Lublińcu, Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu.

Partnerzy: WOPR O.M. Lubliniec.

 

 

   Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lublińca.

Zapraszamy

 

   Na V Mikołajkowe Zawody Pływackie dla Dzieci, które odbędą się 6 Grudnia 2014 roku  o  godzinie 1100  na Basenie Krytym w Lublińcu.

    Zapisy przyjmowane są w dniu zawodów od godziny 10 40 .

Na zawodach będzie obowiązywał podział, dziewczęta i chłopcy oraz na grupy wiekowe.

   Przewidziane nagrody rzeczowe, medale, dyplomy, oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów.

             

             Przewidziano również wizytę św. Mikołaja.

 

Więcej Informacji pod nr tel. 502-276-218

 

Organizator zawodów:

 • Urząd Miejski w Lublińcu

 • Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu

  Współorganizacja zawodów:   O. M. WOPR w Lublińcu.

   

  Pod patronatem Burmistrza Miasta Lublińca.

 

Lubliniec, dnia 28.11.2014 r.

Lubliniec, dnia  19.12.2014 r.

 

Zarząd Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa informuje, że z powodu przerwy technicznej od 22 grudnia 2014 r.  do  04 stycznia 2015r.  Basen  Kryty  w  Lublińcu  przy ul. Powstańców Śl. 42   będzie  nieczynny.

           Jednocześnie  informuj,  że  termin  na   wykupione karnety   zostaje  przedłużony o czas trwania przerwy.

Telefon : 34 356 28 75 , 34 351 37 92.

Wszystkich  użytkowników  przepraszamy.

<< Nowe pole teksto

Lubliniec, dnia  12.11.2014 r.

 

 

 

 

          Zarząd Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa informuje, że  w dniu   15 listopada 2014 r.  (sobota)  Basen  Kryty   w  Lublińcu  przy    ul. Powstańców Śl. 42  będzie   nieczynny             z powodu utworzenia w holu basenu lokalu wyborczego , w związku wyborami do organów jednostek samorządu terytorialnego w dniu 16 listopada 2014 r. .

 

Jednocześnie informuje , że termin na wykupione karnety indywidualne  i rodzinne zostaje przedłużony o czas trwania przerwy.

Telefon : 34 356 28 75 , 34 351 37 92.

Wszystkich  użytkowników  przepraszamy.

 

 

we >>

Zimowa Szkółka nauki pływania

 

 

 

„Ferie zimowe na Basenie krytym”

 

 

 Trwają zapisy na Zimową Szkółkę pływania 2014.

 

 

Serdecznie zapraszamy dzieci, na kolejny kurs nauki pływania w ramach programu „Już pływam”, realizowanego corocznie, podczas Zimowej Szkółki nauki pływania, pod nazwą „Ferie zimowe na basenie krytym”. Zajęcia będą prowadzone w grupach, początkująca i pływająca, w godz., od 9.00 do 13.00, Codziennie od 20.01. do 31.01.2014 roku, na Basenie Krytym w Lublińcu.

                                                                                                                                      

Uczestnicy nauki pływania, powinni mieć ukończone 8 lat. Na zajęciach będzie obowiązywał podział na grupy, grupa początkująca, zaczynająca od podstaw, grupa – pływająca, chcąca podszkolić swoje umiejętności pływania, (minimum bardzo dobra umiejętność pływania stylem grzbietowy). Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń, na adres e-mail, plywaniezapisy.lubliniec@op.pl w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, jaka szkoła i jaka grupa, (początkującą czy pływająca).

 

Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci i młodzieży do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

 

Ilość miejsc ograniczona! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami w celu podpisania zgody. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego, wykwalifikowanego Instruktora Pływania.

Przewidziane atrakcje podczas zajęć, nagrody rzeczowe oraz słodki upominek. Możliwość egzaminowania na odznakę „Już Pływam”, zaliczenia sprawnościowe, oraz egzaminy na kartę pływacką.

Dla niektórych, będzie to wspaniały początek przygody z wodą, pływaniem, a dla pozostałych doskonalenie swoich umiejętności, oraz nauka nowych styli. Mamy nadzieję, że dla całej grupy będzie to wspaniała przygoda, która w przyszłości zaowocuje w dalszych wodnych zmaganiach.

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy !!!

       

                                       

 

Więcej informacji

Informacje tel. – 660-271-419

 

Organizator: - Urząd Miejski w Lublińcu

                    - Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu

Partnerzy; -   WOPR- Oddział Miejski w Lublińcu.

                           Impreza „ Pod Patronatem, Burmistrza Miasta Lublińca”.

 

 

 

 

  

„Młodzi pływacy”

 

 

 

 

Edycja „Wiosenna”, Nauka pływania dla dzieci, na basenie krytym w Lublińcu.

           

 

 

 

 

Tegoroczna nauka pływania, edycja wiosenna była podzielona na dwie części.

Pierwsza część  - Grupa Pływająca. Rozpoczęła się dnia 05.03. 2014r roku. Szkolenie było podzielone na dwa etapy 1szy, od marca do czerwca, 2gi, od września do grudnia.  W tej grupie, dzieci musiały bardzo dobrze umieć pływać stylem,  grzbietowym i kraulem. Zapisy od lat 10, W tej grupie, była wymagana, obowiązkowość uczestnictwa na zajęciach, dyscyplina, oraz pełne zaangażowanie w zajęciach. Było to wprowadzenie do treningu młodego pływaka, dlatego wymagana, była bardzo dobra umiejętność pływania stylem grzbietowym i kraulem. W zajęciach uczestniczyło 13 dzieci. Dzięki stałej systematyczności, zajęć i rozciągniętym w czasie szkoleniu, dzieci miały możliwość stałego kontaktu z treningiem pływackim. Obserwacja dzieci, oraz wyłonienia dzieci i tzw., „młodych talentów”, a w przyszłości te dzieci będą mogły wziąć udział w zawodach pływackich. Zajęcia odbywały raz w tygodniu. Ostatnie zajęcia odbyły się 11.06.2014

 

Druga część, Nauka pływania w grupie początkującej. Rozpoczęła się dnia 20.03.2014 roku. Zajęcia były prowadzone dwa razy w tygodniu, po jednej godzinie.  W tej grupie zapisy od lat 8, W grupie niepływającej, dzieci zaczynały od podstaw.

Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania, oraz podstawowych zasad bezpiecznego przebywania nad wodą, dzieci i młodzieży, oraz ograniczenia w ten sposób statystki utonięć. Propagowanie wśród dzieci, sportowej rywalizacji, upowszechnianie Kultury Fizycznej, zmobilizowanie dzieci, do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

            Zajęcia były prowadzone z instruktorem pływania, Tomaszem Rybakiem. Zakończenie odbyło się dnia 12,06.2014. Na odznakę ‘już pływam”, zdało 23 dzieci. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, odznaki wyróżnienia, oraz słodkości i soczki. W zajęciach uczestniczyło 32 dzieci. Dla niektórych była to wspaniała przygoda z wodą, pływaniem, a dla pozostałych początki treningu pływackiego. Mamy nadzieje że dla obu grup była to wspaniała przygoda z wodą, która w przyszłości zaowocuje w dalszych zmaganiach wodnych.

 

 

 

 

Organizator: Urząd Miejski w Lublińcu, Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa

w Lublińcu.

Partnerzy: WOPR O.M. Lubliniec.

 

 

 

Szkółka pływania

„ Edycja Letnia „

Nauka pływania dla dzieci, na basenie krytym w Lublińcu.

 

Serdecznie zapraszamy !

 

            Serdecznie zapraszamy dzieci na udział w zajęciach z nauki pływania, w ramach programu „Już Pływam”. Zajęcia będą prowadzone w grupach, początkująca i pływająca. Zajęcia będą się odbywały codziennie od 29.07., do 08.08.2014 roku, na basenie krytym w Lublińcu. Rozpoczęcie zajęć dnia 29.07.2014 roku.

            Uczestnicy nauki pływania powinni mieć ukończone 8 lat. Na zajęciach będzie obowiązywał podział na grupy, grupa początkująca - zaczynająca od podstaw, grupa – pływająca, chcąca podszkolić swoje umiejętności pływania,(minimum styl grzbietowy).         Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń do dnia 25.07.2014 roku na adres e-mail plywaniezapisy.lubliniec@op.pl z dopiskiem (Letnia szkółka pływania), w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, wiek, jaka szkoła i określić do jakiej  grupy (początkującą czy pływająca), (po wpłynięciu zgłoszenia, organizator odeśle odpowiedz o przyjęciu!, i informację o zajęciach).  w grupie pływającej dziecko powinno umieć dobrze pływać stylem grzbietowym.

            Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania, oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, wśród dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie zasad Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

 

 

 

Ilość miejsc ograniczona!!! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami.

Zajęcia będą prowadzone przez Instruktora Pływania.

Koszt udziału w zajęciach na podstawie aktualnego cennika na pływalni.

Info., tel. 660 271 419

 

 

 

 

Partnerzy: 

 Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu.

Urząd Miejski w Lublińcu.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

           Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lublińca.

 

 

 

 

Lubliniec, dnia  19.08.2014 r.

 

 

Zarząd Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa informuje,      że z powodu przerwy technicznej od dnia :

25 sierpnia  do  07 września  2014 r.  basen będzie  nieczynny.

           Jednocześnie  informuj,  że  termin  na   wykupione  karnety   zostaje  przedłużony o czas trwania przerwy.

 

Telefon : 34 356 28 75 , 34 351 37 92.

Wszystkich  użytkowników  przepraszamy.

Download
Pobierz nowy plik

 

                                                                              Lubliniec, dnia 17.12.2013r.

 

 

 

 

Zarząd Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa informuje, że z powodu przerwy technicznej od 21 grudnia 2013r. do 01 stycznia 2014r. Basen Kryty w Lublińcu przy ul. Powstańców Śl. 42   będzie nieczynny.

           Jednocześnie informuj, że termin na   wykupione karnety   zostaje przedłużony o czas trwania przerwy.

 

Telefon : 34 356 28 75 , 34 351 37 92.

 

 

Wszystkich użytkowników przepraszamy.

Zarząd Gospodarki

Komunalnej,
Lokalowej i Ciepłownictwa

 

ul. Spokojna 2

42-700 Lubliniec 

 

telefon: 34 351 40 00

Fax: 34 3514002 

 zgklic@wp.pl​

Godziny otwarcia ZGKLiC

Poniedziałek- Piątek
  7:00 -15:00

Godziny otwarcia KASY:

Poniedziałek- Piątek
  7:00 -14:45

Gdzie i jak płacić

 

Płatności można dokonać : 
w kasie ZGKLiC, banku, na poczcie,przelewem .
 

Basen Kryty 

w Lublińcu


przy ul. Powstańców Śl. 42 

 

GODZINY OTWARCIA

 •  poniedziałek                 od  10 00  do 18 00       (ostatnie wejście)
 •  wtorek -  piątek             od   7 00  do  20 00       (ostatnie wejście)
 •  sobota                          od   12 00  do  18 00      (ostatnie wejście)

 

    Obowiązuje rezerwacja.   

    Informacja :     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Awaria:

 

W razie awarii związanych
z siecią wodociągową i kanalizacyjną udostępniamy Państwu numery telefonów, pod którym przez całą  dobę dostępne są wykwalifikowane służby, uprawnione do ich usuwania.

 

(034) 356-20-39

              609 407 133

BIP Urząd Miejski Lubliniec
Lubliniec Portal Samorządowy
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Zarząd Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa